У 2020 році реалізовано проект Модульної компресорної станції на базі гвинтових компресорів Atlas Copco GA75 VSD + FF c підготовкою повітря до -40 ° С. Замовник – Шведська компанії BJS COMPONENTS виробляє для торгової мережі IKEA компоненти меблів. Мета замовника отримати максимально продуктивну і надійну модульну компресорну станцію для установки на відкритому повітрі біля виробничого майданчика.

Відповідно модульна компресорна станція повинна включати в себе систему опалення модуля, систему припливно-витяжної вентиляції.
Модульна компресорна станція, яку поставляють для компанії BJS COMPONENTS виконана на базі надійного європейського обладнання від компанії Atlas Copco. Що дозволило з легкістю помістити гвинтовий компресор GA75 потужністю 75кВт з вбудованим частотним перетворювачем і вбудованим рефрижераторним осушувачем в контейнері 20 футів без додаткових дверей для обслуговування. Крім цього компресора модульна станція оснащена адсорбційним осушувачем і магістральними фільтрами від компанії Atlas Copco, автоматичною системою вентиляції і обігріву, а так само ресивером на 900 літрів. Станція може транспортуватися в будь-яку точку заводу, відключивши лише її від пневматичної магістралі і електромережі. Завдяки автоматичній системі обігріву та вентиляції дана компресорна станція може працювати в діапазоні навколишнього серед від -30 ° С до + 45 ° С.

Сучасні технологи компресорного устаткування реалізується компанією «ПРОМТЕХСЕРВІС ГРУП», дозволяють досягти високої енергоефективності, надійності і компактності.
ми обслуговуємо такі бренди
запрошуємо
до співпраці
Стиснуте повітря сьогодні є другим за важливістю джерелом енергії після електрики для дуже багатьох промислових підприємств